В умовах реальної військової агресії на території України вчасне надання екстреної медичної допомоги зберігає життя поранених та хворих, а своєчасна евакуація з поля бою запобігає повторному ураженню або загибелі. Тож, для того, щоб населення Канівської громади було готове до будь-якої ситуації у суботу, 26 лютого, у приміщенні Міського будинку культури пройшли перші навчання з надання екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Військовий лікар Юрій Паньковецький розповів присутнім про свій бойовий досвід та як надавати само- та взаємодопомогу в умовах бойових дій. Адже існує поняття «золотої години» – перша година після поранення, протягом якої повинно розпочатись надання кваліфікованої лікарської допомоги.

Сімейний лікар, хірург Сергій Аніщенко провів коротку лекцію про кровотечі та визначення стану потерпілого, а медична сестра Аліна Синьоока продемонструвала як робити перев’язки.

Як зазначила директор Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова, подібні навчання і надалі будуть проводитись. Про їх графік буде оголошено згодом.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що наразі у Канівській громаді контрольована ситуація.