На вихідних на базі Канівського міського центру туризму для молоді Канева та села Будище провели дводенні практичні навчання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із групи «Юнацький корпус Черкащини – «Джура» у Facebook.

Під час практичного семінару, що був організований ГО «Юнацький Корпус Черкащина - "Джура"», молодь навчалась організовувати заходи національно-патріотичного виховання, складати програму табору, надавати домедичну допомогу, проводити заняття з туризму, а також цікаво й корисно проводити час, організовувати активне дозвілля.

Практичними і корисними для молоді були тренінги «Громадська активність та самореалізація молоді», «Командоутворення», «Етика виховника для роботи в дитячих таборах». Директором Канівського міського центру туризму Дорошенко Т.В. та керівником гуртків КМЦТ Болдовським В.В. було забезпечено організацію занять з туризму.

На закритті семінару на Тарасовій горі молодь отримала сертифікати, які дають можливість під час таборувань бути помічниками виховників, а з набуттям досвіду – виховниками.

«Випробування були не з легких і втома була помітною як у вихованців, так і у виховників. До кінця пройшли навчання не всі, але можна впевнено вважати семінари успішними!», - зазначено у пості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 150 активістів взяли участь в туристичному зльоті, який відбувався у Ліплявому (фото).