Завдяки Миронівській птахофабриці п’ять закладів освіти Бобрицької сільської ради отримали набори контейнерів для роздільного збору сміття.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Відтепер корисні екологічні звички розвиватимуть у Бобрицькому, Литвинецькому та Грищинецькому ліцеях, а також Козарівській початковій школі та дитячому садку «Сонечко» у с. Литвинець.

Проєкт вдалось реалізувати в межах екологічно-освітньої співпраці між підприємством та громадою, що триває вже не перший рік.

– Разом із відділом освіти Бобрицької громади ми започаткували у цьому році ініціативу «Сортуй сміття – рятуй життя!», метою якого є виховання екологічної культури в дітей та молоді. Задля цього кожна зі шкіл та садочок отримали якісні металеві модулі для роздільного збору сміття, що прослужать не один рік. Крім того, в межах проекту розглядається можливість проведення відповідних тренінгів, у тому числі й за участю фахівців-екологів птахофабрики, – прокоментувала Світлана Ніколаєнко, начальник відділу охорони навколишнього середовища підприємства.

Начальник відділу освіти громади Анна Бабенко відзначила наскільки важливо пропагувати екологічний стиль життя в шкільному й навіть дошкільному середовищі, аби діти змалку здобували навички правильного поводження зі сміттям та відходами.

Також за фінансової підтримки Миронівської птахофабрики, було придбано чотири швейні машинки та передано їх у Литвинецький ліцей. Тут, на базі діючого гуртка з шиття, тепер зможуть втілити в життя свою ідею під назвою «Світ без пластику». В основі проекту – пошиття екоторб як альтернативи поліетиленовим пакетам, про необхідність скорочення споживання яких нині говорить увесь світ.

 «Ідея полягає в тому аби надати нове життя старим та непотрібним речам, – розповіла Людмила Глушко, директор Литвинецького ліцею. – Всі, хто принесе нам непотрібні тканини чи речі, отримає екоторбу в подарунок. Далі також плануємо просто перешивати речі, перетворювати їх на щось корисне й таким чином продовжувати їх використання».

Що ж, ми обома руками за такі позитивні екологічні починання Бобрицької громади!».

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що співробітників Миронівської птахофабрики привітали із Днем працівників сільського господарства (фото).