Для вивчення досвіду вирішення проблем та ефективного управління територіальною громадою у Степанецьку ОТг завітали представники Набутівської ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Обмін досвідом між об’єднаними територіальними громадами в Черкаській області йде на користь усім учасникам, адже проблеми, з якими стикаються ОТГ, є однотипними. І практика показує, що для успішної реалізації корисних проєктів не обов’язково витрачати безліч часу й трудових ресурсів, - достатньо звернутися до більш досвідчених громад. Саме обговорення нюансів діяльності ОТГ є метою організації навчальних поїздок, як невід’ємної складової просування реформи децентралізації.

Днями до Степанецької ОТГ завітали очільниця Набутівської сільської ради Ірина Величко, очільниця відділу економіки та інвестицій Алла Лазаренко, юрист Ігор Пуха, староста села Бровахи Оксана Лисенко, староста села Корнилівка Наталія Баб’як, староста села Сахнівка Світлана Слободяник, староста села Нетеребки Наталія Сухопара, староста села Драбівка Олександр Оришака.

На початку візиту делегація познайомилась з сільським головою Степанецької ОТГ  Олександром Яременком, першим заступником сільського голови Павлом Зоренком, керівниками комунальних підприємств СКП «Благоустрій», Олександром Вовчинським, КП «СТЕП-АГРОБУД», Володимиром Степанцем та директором КЗ «Центр надання соціальних послуг», Анатолієм Нечипоренком.

Олександр Яременко розповідав про життя і роботу громади, її здобутки і успіхи, про створення і розвиток різних галузей господарювання у Степанецькій громаді. Зазначив, що важливим є комплексний підхід до вирішення усіх питань.

Під час зустрічі, предметом обговорення, який найбільше цікавив гостей, став досвід Степанецької ОТГ в створенні і розвитку комунальних підприємств, їх робота у самій громаді, організаційні моменти в роботі КЗ «Центр надання соціальних послуг».

Потім був проведений ознайомчий екскурс по об’єктах, роботу яких так детально обговорювали. Представники Набутівської громади побачили матеріально-технічну базу СКП «Благоустрій», побували на території стаціонарного відділення КЗ «Центр надання соціальних послуг», заодно поцікавилися і амбулаторією села Степанці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькому лісництві провели навчання із ліквідації умовної лісової пожежі (фото).