Кошти на придбання шкільного автобусу за умови співфінансування виділяються з обласного бюджету.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію очільниці відділу освіти Надії Голди.

«По закладах освіти йде масове укрупнення. Для цього, зокрема, з держави виділяються кошти на додаткове придбання автобусів», - пояснила освітянка.

Канівська міська рада також розпочала процес ліквідації двох навчальних закладів – Лучанської школи та Конончанської гімназії. Тож для жителів Канівської міської територіальної громади питання підвезення школярів до навчальних закладів набуває ще більшої актуальності.

«Ми чекаємо на шкільний автобус, який буде придбано за умови співфінансування 10/90, де 10% від вартості суми автобуса виділяється з міського бюджету, а 90% - з обласного», - зауважила Надія.Голда.

За словами очільниці відділу освіти, придбання шкільного автобуса планувалося ще раніше – щойно Канів об’єднався з Яблуневом, але минулого року на заваді стала епідемія коронавірусу. 

Депутати підтримали освітян та внесли відповідні зміни до міської Програми «Шкільний автобус», яка діятиме впродовж 5 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Миронівська птахофабрика презентувала школам Бобрицької громади шість кулерів для води.