Ключі від новенького автобуса директорці ліцею передали очільник Степанецької громади Олександр Яременко та депутат обласної ради, директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік, який відстоював залучення обласного бюджету до його придбання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ТОВ «НВФ «Урожай».

«Власний автобус був конче необхідний цьому навчальному закладу, адже до цього він користувався послугами орендованого. Обходилося дорого й певні незручності були. Тепер є власний автобус, яким користуватимуться 120 дітей із трьох населених пунктів, які тут навчаються. Але після реорганізації навчального закладу кількість учнів збільшиться до 200, тож юних пасажирів стане ще більше», - розповів Олександр Воскобойнік.

Шкільний автобус придбали спільнокоштом місцевої громади та обласного бюджету.

Директорка Таганчанського ліцею Вікторія Прудка зазначила, що з нетерпінням чекала на цей момент.

 «Це просто подарунок долі якийсь! Ми так чекали цього й дуже вдячні за допомогу. Досі ми користувалися орендованим автобусом і це було затратно. Часом, доводилося просити автобус у сусідів з Мартинівки. Тепер ми самостійні й наш власний автобус підвозитиме учнів з Голяків, Мельників та навіть Іванівки», – поділилася Вікторія Прудка.

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: автобус

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській ОТГ на громадських слуханнях обговорили питання реконструкції мостового переходу через Росаву.