За підтримки Миронівської птахофабрики у квітні для потреб двадцяти маленьких вихованців однієї із груп ДНЗ «Теремок» було придбано необхідне сантехнічне обладнання та кольоровий принтер.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

 «Наші дітки ще маленькі й сприймають інформацію візуально, саме тому на заняттях важливо використовувати наочні матеріали, тобто не просто розповідати, а й показувати їм про різні предмети, явища чи живі істоти. Кольоровий принтер, придбаний з допомогою наших благодійників, – повністю вирішує це питання, адже тепер ми маємо яскравий дидактичний матеріал, що дозволяє дітям краще засвоювати нову інформацію про навколишній світ. Вже готували матеріали до кількох тем – дітям дуже сподобалися ілюстрації!», – зауважила вихователь групи Ірина Василенко.

Вдячні вихователі та батьки й за новеньке обладнання для санвузла: «Це так приємно знати, що наші дітки перебувають в гарних комфортних умовах, в чистоті й порядку! Дякуємо за це своїм вихователям і няні, а також птахофабриці за підтримку», – прокоментувала мама одного з вихованців групи Анна Соловей.

Відзначимо, що підтримка освітніх закладів – один із важливих КСВ-напрямів Миронівської птахофабрики. У 2021 році допомога школам та садочкам Канівщини склала вже понад 192 тис. грн.

На зображенні може бути: просто неба

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що найближчим часом у Каневі відкриється соціальний магазин із продукцією МХП.