Минулими вихідними понад 30 співробітників Птахокомплексу відвідали Полтаву, познайомилися з її історією та цікавими місцями.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Під час поїздки вони взяли участь у великій оглядовій екскурсії містом та побачили ключові туристичні родзинки Полтави. Також всі охочі побували на полі відомої битви під Полтавою, в «Етномузеї пива та самогону» та відвідали сучасну крафтову пивоварню. Ще однією сповненою вражень подією став майстер-клас з приготування брендової місцевої страви – полтавської галушки.

 «Дуже класні враження від поїздки! У Полтаві я побував вперше і відразу все сподобалося. Раніше вважав Львів еталоном для туризму, але тепер переконався, що і в інших містах України є багато унікальних переваг, які варто побачити», - зауважив бригадир виробничої дільниці з вирощування птиці №25 Сергій Капля.

 «Про нашу поїздку до Полтави знають вже всі на роботі і вдома, адже мене просто переповнюють емоції й захоплення! Для нас було організовано дуже насичену та цікаву екскурсію містом, а професійність екскурсовода дійсно дозволила зануритись повністю в місцеву атмосферу. Вразила архітектура міста, вона просто неймовірна. Особливо сподобалась центральна площа, яка, до речі, є найбільшою у Європі, а ще схожою на площу у Парижі. Також мені запам’ятався пам’ятник Т.Г. Шевченку – у Полтаві він сучасний, урбаністичний і не схожий на традиційні пам’ятники українському генію в інших містах. Щиро дякую підприємству за можливість відкрити для себе Полтаву!», - відзначила комірник інкубаторно-птахівничої станції Наталія Барановська.

На зображенні може бути: 3 людини, їжа та у приміщенні

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять, пам’ятник та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 13 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та пам’ятник

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що завдяки перемозі у конкурсі мікрогрантів від БФ «МХП – Громаді» у Грищинцях реалізували три проєкти (фото).