За словами начальника служби у справах дітей Наталії Костенко, у 2019 році є шанс отримати субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку іменних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради. 

Процедура передбачає затвердити комісію, яка займатиметься формуванням пропозицій щодо потреби, на що буде спрямована, власне, субвенція.

Відтак, під час останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу було затверджено склад відповідної комісії. Згодом члени комісії розроблять положення та визначать суму субвенції, залежно від кількості дітей належного статусу.

«На сьогодні на обліку перебуває 10 дітей. Потому сформовані пропозиції будуть передані в область. Сподіваємося, що все вдасться», - резюмувала Наталія Костенко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що виконком ухвалив рішення про виділення матеріальної допомоги двом родинам учасників АТО.