Психологом Канівського ОМТЦК та СП Юлею Зозулею було проведено тренінг «Командоутворення», де хлопці вчились проявляти емоційно- вольову стійкість, налагоджувати комунікацію, гнучкість, уміння приймати рішення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського ОМТЦК та СП.

Головна мета тренінгу-це сприяти полегшенню процесів адаптації молодого поповнення у військових частинах. Також здійснено професійно - психологічну діагностику індивідуальних психофізіологічних та морально- психологічних якостей призовників.

Соціально- психологічне вивчення кандидатів на строкову військову службу - це напрям психологічного забезпечення, що передбачає: дослідження та аналіз розвитку особистості; визначення військово-професійної спрямованості призовників;  вивчення індивідуально- психологічних та моральних якостей громадян, які підлягають призову на строкову в/сл. ; аналіз організаторських здібностей; дослідження особливостей спілкування й поведінки в колективі.

Необхідність такої інформації зумовлена потребою в достовірній інформації про індивідуальні психологічні особливості призовників до лав Збройних Сил України.

May be an image of 4 людини, люди стоять, люди сидять, у приміщенні та текст «Ko слу черка»

May be an image of 1 особа та стоїть

May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

May be an image of 10 людей та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 24-річного чоловіка, який скоїв наїзд на пішохода, взяли під варту у залі канівського суду.