За ініціативи активних та захоплених своєю справою вчителів та за сприяння Миронівської птахофабрики у Мартинівці планують провести командну гру, до участі в якій будуть залучені учні Степанецького, Мартинівського та Таганчанського ліцеїв.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

«Я вже неодноразово розповідала, що наше підприємство проводить екологічно-просвітницьку співпрацю з громадами Канівщини. Маємо й спільний план заходів зі Степанецькою громадою, одним із найцікавіших заходів у якому, як на мене, є ідея мартинівських педагогів – Вікторії Перебийніс та Вікторії Щербак, які запропонували провести цілу «робінзонаду» в екологічному стилі. Звичайно, ми не могли залишитись осторонь цього креативного задуму!» , – відзначила головний еколог птахофабрики Світлана Ніколаєнко.

На підтвердження наміру Світлана Миколаївна завітала до Мартинівського ліцею, де зустрілася із вчителями та учнями й передала їм необхідні речі – два намети для накриття, канати та два казани для приготування їжі на природі.

Такому подарунку тут були надзвичайно раді: «Ми дуже цінуємо допомогу й дякуємо Миронівській птахофабриці за те, що підтримує наше починання. Хочеться пропонувати нашим дітям якесь цікаве й розвиваюче дозвілля, але не завжди для цього вдається знайти можливості. Однак, не в цьому випадку – тепер ми точно знаємо, що в нас все вийде!», – прокоментували педагоги.

Варто зазначити, що обидві Вікторії дуже активні й натхненні, люблять свої предмети та дітей. Вікторія Перебийніс – вчитель біології, Вікторія Щербак – вчитель географії, й разом вони згенерували ідею гри:

«Ми умовно назвали її «Екоробі»! Це свого роду гра-подорож, під час якої діти матимуть пройти певний маршрут, виконати завдання тощо. Та головне – навчитися взаємодіяти, комунікувати, працювати в команді й на результат. А ще – паралельно розширювати свої знання про довкілля та практикувати бережливе ставлення до нього. Тож, упевнена, що гра буде цікавою та корисною для наших вихованців», – поділилася думками Вікторія Перебийніс.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на «Миронівській птахофабриці» розповіли про екологічну співпрацю з громадами (фото).