Організатори секції працюють тут вже понад два роки й нарешті зал вдалось укомплектувати необхідним обладнанням, а вихованців – екіпіруванням. Проєкт реалізували за спільної участі Фонду «МХП – громаді», Миронівської птахофабрики, Канівської міської ради та громади.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

«Наш клуб відвідує близько 40 дітей, заняття проходять щоденно. Але досі ми не мали належних умов та форми і це дещо знижувало якість тренувань. Тому, коли дізналися про фонд МХП, про те як багато загалом компанія допомагає на Канівщині, вирішили звернутися. Щиро вдячні, що нас підтримали і в «МХП – Громаді», і в Канівській міській раді, адже завдяки цьому було придбано нові борцівські мати в зал, манекени для відпрацьовування технічних моментів, а також спеціальну форму та взуття для занять вільною боротьбою», – відзначив тренер Норік Абрамян.

Загалом вартість проєкту склала понад 97 тис. грн, її порівну було профінансовано коштом Фондом «МХП – Громаді» та з міського бюджету.

Позитив від реалізації проекту відзначає й Лариса Лебедєва, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міськради: «Для нас дуже важливо, що тепер у клубі вільної боротьби є все необхідне. Йдеться не лише про комфорт, якість та безпечність занять, завдяки оновленому обладнанню, екіпіруванню ми маємо ще більше можливостей для участі в турнірах та змаганнях. А це, без перебільшення, обов’язкова умова для того, щоб наші вихованці могли конкурувати й виступати на рівні, розвивати свій спортивний потенціал».

До речі, щодо змагань, то вже 11 грудня саме в Каневі відбудеться 1-й Всеукраїнський відкритий турнір з вільної боротьби імені Арама Ялитиряна, тож і вихованці клубу зможуть вкотре показати свої сили та відточити майстерність.

Менеджери фонду – Світлана Березань та Віталій Очеретяний, які завітали до клубу, наголосили, що такі проекти вкотре доводять, що саме в партнерстві можна зробити більше, і зробити саме те, що відповідає запиту громади.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 13 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 14 людей, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми публікували графік роботи пересувного соціального магазину Миронівської птахофабрики у грудні.