Представники Степанецької ОТГ пройшли відбірковий етап у конкурсі мікрогрантів «Час діяти», який вже четвертий рік поспіль організовує Благодійна організація «Благодійний фонд «Урожай-громаді» за підтримки ТОВ «НВФ «Урожай (група МХП).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

У рамках конкурсу мікрогрантів Фонд організував навчання для учасників конкурсу з написання екологічних проектів, які відбулися 16 квітня поточного року.

Під час заходу 18-тьом учасникам розповіли як правильно оформити аплікаційну форму заявки, як виграти та отримати кошти, на які екологічні теми звертатиметься найбільша увага.

Також виступила представник агроіндустріального холдингу МХП Вікторія Нагірняк, яка опікується напрямком корпоративної соціальної відповідальності.

Потім спільно із Тетяною Волочай, Олександром Яременком та учнями Степанецького ліцею, які брали участь у низці семінарів «Майстерня сільських ініціатив», обговорили проекти, реалізацію яких вже розпочали своїми силами.

Тож учасники проекту, який вони вже назвали «Step HUB», довели вагомі аргументи на користь існування такого центру дозвілля для сільської молоді, поділилися своїми планами і мріями, та зацікавили Вікторію Нагірняк та Тетяну Волочай до співпраці.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що у Степанцях також розпочалися роботи із будівництва нової амбулаторії.