У Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся семінар для учасників АТО/ООС.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру.

Захід проведено спільно із соціальними службами міста Канева та району – управліннями соціального захисту населення, відділом соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Територіального центру Канівського району, Канівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та громадської організації «Нескорені».

Заступник начальника управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації Наталія Малюк та начальник відділу соціального обслуговування населення виконавчого комітету Канівської міської ради Наталія Ус розповіли присутнім про можливості професійного навчання, зокрема здобуття нових професій, спеціальностей та підвищення кваліфікації. На заході також мова йшла про можливості санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації в санаторіях України.

Під час заходу заступник начальника відділу надання соціальних послуг Канівської міськрайонної філії Ольга Бровко розповіла про послуги служби зайнятості, зокрема про можливості започаткування власної справи, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, про умови та терміни проходження професійного навчання, у тому числі у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лариса Томілєва-Кугно ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці Канівщини, актуальними вакансіями, перспективними замовленнями роботодавців на професійне навчання, можливістю отримання компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштування соціально уразливих категорій безробітних на нові робочі місця тощо.

Захід проходив у форматі конструктивного діалогу. Спілкування фахівців соціальних служб з учасниками АТО дало можливість слухачам отримати відповіді на проблемні питання.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обласний лікар кардіолог провів безкоштовний прийом мешканців Ліплявого.