Із нагоди Міжнародного дня лісів, який в усьому світі відзначають 21 березня, для учнів Канівського шкільного лісництва, яке діє на базі КЗ «Канівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області», був проведений відкритий урок на тему «Ліс як важлива екосистема».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Лісовий урок підготувала та провела головна ліснича державного підприємства «Канівське лісове господарство» Інна Жила. Зокрема, акцентувала увагу на тому, що саме у Міжнародний день лісів в України стартує акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом», що триватиме протягом місяця.

У рамках акції, за сприятливих погодних умов, школярі під керівництвом наставників-лісівників обов’язково долучаться до садіння лісу. А поки, на уроці, головна ліснича ознайомила юних природолюбів із теоретичними знаннями про ліси, методами їх створення, знаряддями для висаджування лісів та про особливості відновлення місцевих зелених насаджень.

May be an image of одна або кілька осіб та у приміщенні

May be an image of 9 людей, people sitting, люди стоять та у приміщенні

May be an image of 18 людей та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за сприяння МХП у Канівській школі №3 оновили меблі в їдальні (фото).