22 ветерани приїхали до села Водяники на Черкащині, щоб порибалити й найголовніше – відпочити в компанії своїх рідних та друзів, перезавантажитися та ментально відновитися.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби МХП – Миронівська птахофабрика.
«У нас аматорський турнір, завдання якого – щоб ветерани познайомилися один з одним та поспілкувалися. Й можна вважати, що в цьому є успіхи – в нас з’явилася така рибальська спільнота серед ветеранів», – розповів ветеран, координатор Центру із взаємодії з військовими та ветеранами МХП Сергій Халупінський.
Перше місце в турнірі здобув ветеран Михайло Іщенко, який також переміг у номінації «Big Fish». Каже, що майже рік тому повернувся з фронту. Приїхав на риболовлю з птахофабрики МХП – Перемога Нова. Там працює оператором дільниці.
«На такому заході як спортивна риболовля я перший раз й одразу – перше місце. Всі учасники в однакових умовах, кожен отримав однакову вудочку, снасті, наживку, підгодовування та навіть сітку. Риболовля для мене вдалася, я так давно не відпочивав», – каже ветеран Михайло Іщенко.
Друге місце зайняв ветеран Іван Крохмаль – тракторист із Миронівського заводу по виготовленню круп і комбікормів МХП, а третє – ветеран Володимир Сіренко, інженер-механік з Миронівської птахофабрики МХП.
Ветеранська риболовля пройшла у межах програми реінтеграції ветеранів «МХП Поруч», яку розвиває компанія МХП у співпраці з Благодійним фондом «МХП – Громаді». Зокрема, ветерани у межах цієї програми проходять перевірку здоров’я, лікування та реабілітацію, а також правову, психологічну та соціальну підтримку.
«Для ветеранів у межах програми реінтеграції «МХП Поруч» створюємо умови та можливості, щоб вони знаходили себе в цивільному житті та відчували підтримку. Тож організували ветеранську риболовлю – простір для захисників, де вони можуть побути зі своїми родинами, помилуватися природою, побути наодинці зі своїми думками, мріями», – зауважила директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді» Тетяна Волочай.
Ветерани, які взяли участь у змаганнях, позитивно висловилися щодо такої ініціативи. «Радий, що з’явилася можливість приїхати порибалити у Водяники, побачитися тут із хлопцями, – зауважив підсобний робітник цеху різки Віталій Бондаренко. – Відпочинок, природа дуже заспокоюють та допомагають відновлюватися»
Робітник бригади з відлову птиці, ветеран Іван Лапко зауважив, що для нього було дуже цінно приїхати сюди з дружиною та двома доньками: «Радий, що зміг взяти сім’ю в цю поїздку, побути всім разом на природі. Вийшло класно перезавантажитися. Добре, що в компанії організовують такі заходи – залюбки братиму участь і надалі».
Окрім цього для учасників риболовлі ветеран шеф-кухар кулінарного центру МХП Юрій Грицай провів майстер-клас з приготування козацької юшки.
Змагання проводилися згідно з регламентом та статутом риболовного спорту України. Й така ініціатива, кажуть організатори, в майбутньому масштабується й на інші села та міста країни.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що комфорт ветерана – відповідальність колективу.
У четвер, 31 липня відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради. Про це повідомляє Kanos із посиланням…
Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 липня близько 16.00 години у селі Мошни Черкаського району. Про це…
Канівців разом із рідними запрошують долучатися до забігу, а також взяти участь у ярмарці та…
Прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно мешканця м. Черкаси за фактом одержання неправомірної вигоди…
Про одного постраждалого наразі відомо через російську атаку по Каневу. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…
У Канівській громаді триває ліквідація наслідків ранкової атаки. Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника…
View Comments
А чому канівських ветеранів -УБД не запросили?