Для вихованців навчального закладу у Яблуневі організували гаряче харчування.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Канівської міської ради.

За словами начальника міського відділу освіти Надії Голди, було оголошено процедуру торгів на закупівлю послуг з харчування дітей.

Однак до завершення процедури безоплатне гаряче харчування здійснюватиме ФОП Н.Борисенко: одноразове - для учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій 5-11 класів у Комунальному закладі «Яблунівська гімназія Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»; триразове - для вихованців дошкільного підрозділу вищевказаного закладу. Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання членів виконавчого комітету у середу.

«Харчування забезпечуватиме той підприємець, який і був до проведення тендеру. Вартість харчування також не змінилася: для учнів 1-4 класів вартість одного діто-дня становить 12,90 грн., для дітей пільгових категорій 5-11 класів – 13,90 грн.; для вихованців дошкільного підрозділу – 22 грн.», - пояснила Надія Голда.  

До пільгових категорій учнів належать: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які yавчаються у спеціальних і інклюзивних класах; діти із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», діти-переселенці, діти, батьки яких є учасниками бойових дій, мобілізовані, демобілізовані або загинули в зоні проведення ООС.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міський маршрут №5 продовжено до Яблунева.