Традиційно у Каневі у травні відбудеться святкування Днів сталої енергії, у межах яких цього року проведуть тренінги, інформаційно-просвітницькі заходи та дні відкритих дверей.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію організаторів

Відтак, у середу 16 травня розпочнеться відзначення Днів сталої енергії. У цей день заплановане  проведення прес-конференції та тренінгу «Використання сучасних мультимедійних продуктів «Крок за кроком» та «Зелений пакет» в реалізації ідей сталого розвитку».  

У тренінгу візьмуть участь Канівський міський голова Ігор Ренькас, голова громадської організації «Фонд розвитку «Шевченків край» Яків Прогнімак, експерт із екології Микола Чорний та експерт РЕЦу із Угорщини Клімент Мінджов. Захід відбудеться на другому поверсі комплексу «Авто-ріка» о 11.00 (реєстрація із 10.30).

17 та 18 травня відбудуться інформаційно-просвітницькі заходи в навчальних закладах, установах та організаціях Канева із використанням сучасних мультимедійних продуктів «Крок за кроком» та «Зелений пакет» в реалізації ідей сталого розвитку та день відкритих дверей в Енергокліматичній агенції ГО «Фонд розвитку Шевченків край».

19 травня у межах відзначення Дня Європи відбудеться велопробіг «Живи енергоощадно – користуйся велосипедом» маршрутом першої канівської велодоріжки «Авто-ріка – Тарасова гора».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що травневі свята розпочалися із концерту на набережній.