26 серпня 2019 року розпочинається прийом проектних пропозицій мешканців громади міста для участі у конкурсі проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2020 році.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію управління економічного розвитку Канівської міської ради.

Що можна зробити за рахунок Громадського бюджету?

Створити новий громадський простір, зелену зону, встановити дитячий, спортивний майданчик, провести благоустрій території двору, скверу, парку, модернізувати міську інфраструктуру, організувати культурно —мистецький захід чи соціальну акцію, втілити будь-яку іншу інноваційну ідею, спрямовану на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

Ідеї, які наберуть найбільшої підтримки, будуть реалізовані у 2020 році.

Загальний бюджет конкурсу становить 550 тис. грн.
Проекти поділяються на:
-Малі - до 50 тис.грн.
- Великі – від 50 до 400 тис.грн

Хто може подавати проекти?

Автором проекту можуть бути громадяни України (іноземці та особи без громадянства, які мають дозвіл на постійне проживання на території України), яким на момент подання проектів або голосування виповнилось 16 років ( за наявності паспорта). Від одного автора протягом одного року може надходити не більше одного проекту.

Куди подавати проекти?

Проект подається автором у паперовому та електронному вигляді з 26.08.2019 по 25.09.2019. У паперовому вигляді (за адресою: м.Канів, вул..О.Кошового, 2, управління економічного розвитку виконкому Канівської міської ради) та електронному вигляді (електронна система «Громадський бюджет» - https://kaniv-budget.e-dem.in.ua/#/ ). Для подачі проекту в електронній системі потрібно пройти обов’язкову реєстрацію. Бланк-заявки проекту для паперового вигляду можна роздрукувати з електронної системи «Громадський бюджет» - https://kaniv-budget.e-dem.in.ua/#/ (розділ Допомога / Нормативно правова база / Форма проекту) або в управлінні економічного розвитку виконкому Канівської міської ради.

Консультації щодо участі у конкурсі проектів "Громадський бюджет-2020" можна отримати в управлінні економічного розвитку виконкому Канівської міської ради: м.Канів, вул..О.Кошового, 2, тел. (04736) 3-22-51, 3-68-13.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на сайті Президента України з’явилася петиція із пропозицією відмінити аліменти на неповнолітніх дітей.