Вироком Канівського міськрайонного суду чоловіка засуджено до 3 років позбавлення волі за вчинення розбійного нападу та інших злочинів проти власності.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

У ході судового розгляду встановлено, що злочинець в лютому 2019 року, перебуваючи поблизу будинку, що по вул. Героїв Дніпра, в м. Каневі,  побив та пограбував чоловіка. Зловмисник наніс один удар кулаком лівої руки в голову своїй жертві, після якого потерпілий впав, той продовжував наносити численні удари ногами по тулубу

Опісля злочинець забрав з кишені куртки мобільний телефон, гаманець в якому знаходилися грошові кошти та дві банківські картки.

Після цього, обвинувачений, продовжуючи свої злочинні дії, пішов до банкомату АТ «Альфа-Банк», та за допомогою викраденої банківської картки, через банкомат таємно викрав із рахунку потерпілого гроші.

Чоловік був раніше неодноразово судимим за вчинення злочинів проти власності, маючи не зняту та непогашену судимість на шлях виправлення не став та вчинив новий умисний злочин.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка до покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі затримали чоловіка, який вчинив вбивство.