Начальник міського відділу культури  Оксана Труфанова висловила сподівання, що до кінця цього року ремонтні роботи вже будуть завершені.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За словами начальника відділу культури Оксани Труфанової станом на 1 грудня ц.р. кількість відвідувачів бібліотеки складає 23339 осіб. Для порівняння – в минулому році нараховувалося 26395 читачів.

«Кількість відвідувачів цьогоріч дещо нижча. Це пов’язано з ремонтними роботами в бібліотеці, які не дають їй змоги працювати в повну силу. Насправді ж останніми роками канівська бібліотека – популярне місце серед любителів книг, адже ми постійно працюємо над поповненням бібліотечних фондів», - зауважила Оксана Труфанова.

До слова, на сьогодні бібліотечний фонд складає 100823 екземпляри. Цьогоріч передано літератури з обмінного фонду з обласної літератури на суму 105 771,34 грн. Придбано літератури і з власних коштів на суму 14970,65 грн. Прикметно, що це в основному новинки та популярні серед книголюбів бестселери, які сьогодні на ринку коштують по кілька сотень гривень за книгу.

За словами начальника відділу культури, бібліотека забезпечена сучасними комп’ютерами, що під’єднані до мережі Інтернет. Тут проходять заняття «студентів» Університету ІІІ віку. Літні люди опановують комп’ютерну грамотність. Діти та студенти, які не мають комп’ютера вдома, також можуть попрацювати чи повчитися в бібліотеці. Планують бібліотекарі й організувати на місці молодіжний центр. З цією метою беруть участь у міжнародному гранті.

Уже третій рік в бібліотеці ведуться ремонтні роботи. За цей час було повністю замінено вікна, двері, завершили облаштування фасаду приміщення. Також проведено внутрішні ремонтні роботи. В кімнаті абонементу відремонтовано стелю, пофарбовано стіни, покладено плитку на підлозі. Ремонт проведено й у двох туалетах - замінено сантехніку та покладено плитку на підлозі і стінах. Проведено ремонт у методичному кабінеті і кабінеті директора.

«Зараз ведуться роботи в читальному залі. Тут оновлено стелю, вирівняно підлогу, проведено підготовчі роботи під фарбування стін. Підготовчі роботи до ремонту проводяться і в книгосховищі», - зазначила директор бібліотеки Олена Ладутько.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанцях урочисто відкрили «Центр розвитку особистості «STEPHUB».