До суду скеровано клопотання про застосування до неповнолітнього примусових заходів медичного характеру за побиття співмешканця матері.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби  прокуратури Черкаської області.

Прокуратурою Черкаської області забезпечується ефективна реалізація існуючих обов’язкових норм, що стосуються прав дітей, застосовуються високі стандарти і більш сприятливі заходи в цих питаннях.

Так, забезпечено процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом спричинення неповнолітнім тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю матері.

Установлено, що 16-річний підліток під час сварки спричинив потерпілому удар ножем в область грудної клітки, чим завдав тяжкі тілесні ушкодження, що небезпечні для життя.

Дії неповнолітнього кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

З урахуванням з’ясованих досудовим розслідуванням відомостей до суду скеровано клопотання про застосування до підлітка примусових заходів медичного характеру.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині відбулася робоча зустріч представників пробації із працівниками суду та прокуратури.