Прокуратурою Черкаської області постійно вивчається стан законності в сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин та вживаються заходи щодо притягнення до відповідальності осіб, які вчинили правопорушення, пов’язані з корупцією, у тому числі й після звільнення посадових осіб із займаних посад.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби  прокуратури Черкаської області.

Так, органами прокуратури області забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно одного із працівників УДСНС України в Черкаській області.

Установлено, що вказаний посадовець, будучи звільненим із займаної посади, несвоєчасно, без поважних причин подав електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, після звільнення.

За принципової позиції прокурора Звенигородським районним судом посадовця визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено стягнення у вигляді штрафу розміром 850 грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура у судовому порядку відновлює право державної власності на землі лісового фонду.