Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом використання завідомого підробленого документа( ч. 4 ст. 358 КК України) та заволодіння чужим майном шляхом обману(ч. 3 ст. 190  КК України).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідування встановлено, що чоловік, маючи намір на використання підробленого офіційного документу здобув завідомо для нього підроблені офіційні документи, які посвідчують факти, що здатні спричинити наслідки правового характеру, а саме можливість реалізації прав у сфері охорони здоров’я та соціального забезпечення, – виписки із історії хвороби яка містить відомості про володільця і офіційно посвідчує, те що чоловік дійсно перебував на обстеженні та лікуванні у відділенні позамозкових пухлин. Після чого, з метою визначення йому групи інвалідності та встановлення ступеню втрати працездатності, виплати одноразової грошової допомоги умисно, з корисливих мотивів, з метою отримання грошових коштів, використав вказаний вище документ.

У подальшому на підставі вище зазначеного документа чоловіку було необґрунтовано встановлена ІІІ група інвалідності та він отримав одноразову грошову допомогу у сумі 440 500 грн., спричинивши державі збитків на вказану суму.

На даний час вказаній особі повідомлено про підозру, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 8 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чоловік придбав наркотики в особливо крупних розмірах через «Нову пошту».