Працювати лише на громадських засадах, віддаючи свою працю і вільний час. Так тривають будні у Канівському волонтерському центрі допомоги воїнам АТО. Нещодавно волонтери центру сплели кольорову сітку для весняного «вбрання» військової техніки, за що дякують небайдужим жителям. Але роботи і потреб ще багато, тому як бійці, так і волонтери завжди раді будь-якій допомозі від канівчан.

«Сьогодні волонтерський центр присвятив свою 4-х годинну роботу плетенню кольорової сітки, ще трошки залишилося на понеділок. Поспішаємо, незабаром весна, і треба буде "переодягати" техніку, блокпости, бліндажі у весняний наряд. Нас продовжують надихати канівські добродії. Сьогодні прийшла до волонтерів Надія Лисенко, яка зплела теплі патриотичні шкарпетки та принесла ще й консервацію. Завітав до нас і Ігор Магда з питанням, що зараз найбільше потрібно волонтерам. А найприємніше, що сьогодні відбулося, то це надання значної матеріальної допомоги Волонтерському центру депутатом Верховної ради України Владиславом Голубом та його командою в особі Радченко Олени. Інтуїція їх не підвела. Як раз сьогодні прийшов вантаж з основою маскувальної сітки і його треба було оплатити на пошті»,- пише на сторінці у соціальній мережі Людмила Мален.

За словами помічника нардепа Олени Радченко громадська приймальня Владислава Голуба не вперше допомагає волонтерам. «За проханням координаторки центру Наталії Шульги ми передали матеріальну підтримку на закупівлю основи сітки. Попереднього року теж спрямовували кошти на такі потреби, і на фарбу для надання тканині маскувальних властивостей. Приємно, що у Каневі є чимало небайдужих людей, які долучаються до виготовлення сітки. Бо ж, робочі руки завжди потрібні»,- розповіла Олена Радченко.

Тож, коли є вільна хвилинка і бажання, присвятіть її добрій справі – плетінню сіток і допомозі бійцям. І тоді добро надихатиме на інші звершення. У цьому переконані волонтери.

Світлина від Людмили Мален.

Світлина від Людмили Мален.

Світлина від Людмили Мален.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Владислав Голуб відзвітував про залучені кошти, реалізовані проекти та законотворчу роботу.