Служба автомобільних доріг у Черкаській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов з 21 листопада, що може ускладнити дорожню обстановку на автодорогах.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби САД у Черкаській області.

За прогнозами Укргідрометцентру, вже цього тижня в області очікується морозна погода. З 21 листопада температура повітря сягатиме мінусових показників. За таких погодних умов, з переходами температурних показників через нуль, можливе виникнення слизькості на дорогах.

Дорожні служби Черкаської області готові за необхідності реагувати на будь-які погодні зміни, які можуть вплинути ускладнити дорожню обстановку на автодорогах державного значення Черкащини.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує водіям про необхідність змінити літні шини на зимові. З погіршенням погодних умов автівки на літніх шинах перетворюються на небезпечний і некерований вид транспорту. Будьте уважні на дорозі, бережіть себе та своїх близьких!

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Черкаській області за телефонами: (0472) 71-45-34.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що наприкінці цього тижня на Канівщину прийде зимова погода.