На погоду Черкащини починає впливати система циклонів із західної Європи під керуванням найпотужнішого вихору «KAI».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Завтра та у вихідні наш регіон знаходитиметься в зоні панування помірних південних вітрів та невеликої хмарності із незначними дощами. Тому як денна так і нічна температура підвищаться на 3-5º, до +21..+26º та до +7..+12º відповідно. А температурний фон відповідатиме літнім значенням +15..+17º.

Але атмосферні процеси ще мінливі, погода нестійка і наступний новий робочий тиждень розпочнеться грозовими дощами та меншим теплом. Температура вночі +7..+12º, вдень +17..+22º.

Наступає найблагодатніша пора року – літо. Його прихід пов'язаний із переходом середньодобової температури через +15º в бік підвищення, нічні температури перебуватимуть у межах +10º, а денні перевищуватимуть +20º. Середня дата приходу літнього сезону на Черкащині - середина травня. Але на початку літа погода ще нестійка, спекотних днів мало, часті дощі. Лише з другої половини сезону переважає спекотна та суха погода.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відсьогодні Черкащина перейшла у «жовту» зону.