Після похолодання всередині тижня, нині намітилася тенденція до потепління: на 1º зріс середній температурний фон, вдень було до 25-26º. Завтра знову буде дещо прохолодніше та з дощами.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Промайнула перша половина червня. Як і зазвичай, погода у цей період нестабільна, адже літо лише набирає оберти. Температурні показники коливалися від «травневих» до «липневих»: середній температурний фон від 17º до 24º, а денні максимуми від 21º до 32º. Не зважаючи на окремі дощі, на більшій частині території області зберігається значний дефіцит опадів. І в перспективі погода залишиться нестійкою, з коливаннями температури та періодичними опадами.

У суботу проходження грозового атмосферного фронту з північного заходу зумовить по всій території області періодичні дощі різної інтенсивності, місцями у супроводі гроз та поривчастого вітру. Надходження порції «атлантичної свіжості» дещо обмежить денний прогрів (до 21-26º), вночі буде в межах 10-15º.

Неділя та початок наступного тижня під впливом південно-західного антициклону обіцяють бути погожими та більш теплими. Температура повітря вдень зросте від 24-29º у неділю до 27-32º у понеділок, а вночі від 9-14º до 13-18º відповідно.

Дощі, які очікуються у суботу, дещо покращать зволоження верхнього шару грунту на більшої частині території області, та в окремих районах значно знизять показник пожежної небезпеки. Посилення процесів перемішування в атмосфері зменшить концентрації шкідливих домішок та покращить якість атмосферного повітря.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відкритий чемпіонат з футболу на підтримку ЗСУ стартує цієї п’ятниці у Каневі.