Дрон MAVIC PRO придбали для військових працівники Канівського виконкому (фото)

З відповідним зверненням до виконавчого комітету Канівської міської ради нещодавно звернувся командир 47-ї окремої механізованої бригади «Магура», яка зараз виконує бойові завдання на Курському напрямку.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

 «З метою виконання бойових завдань, пов’язаних з відсіччю агресії російській федерації просимо вас про надання допомоги нашій військовій частині, забезпечивши дроном Mavik Pro», – зазначають військові.

На звернення відгукнулися колективи відділів, управлінь і служб і зібрали кошти, які перерахували кошти на рахунок громадської організації «Асоціація дружби м.Канів» (голова Анатолій Леонтьєв) та спільно придбали відповідний дрон, вартість якого склала близько 70 тис.грн.

Найближчим часом він відправиться на передову для полегшення військовим виконання своїх бойових завдань та відстоювання нашої незалежності та суверенітету.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обладнання, вартістю 350 тис.грн., передала Степанецька громада військовим (фото).

Liza

Recent Posts

Надзвичайники ліквідували загорання автівки (фото)

Подія трапилася сьогодні під час руху поблизу села Бакаївка Новодмитрівської територіальної громади. Про це повідомляє Kanos із…

7 години ago

Синоптики повідомили, коли на Черкащину повернеться літнє тепло

Серпнева холоднеча протримається на Черкащині ще 2 дні.  Холодні повітряні маси, які надійшли зі Скандинавії,…

7 години ago

Під час перевезення військовозобов’язаних до навчального центру на Черкащині чоловік вискочив із авто та отримав смертельні травми

Зі збірного пункту Черкаського РТЦК та СП 22 серпня була відправлена команда військовозобов’язаних до одного…

8 години ago

Як канівці святкували День Незалежності України та День Державного Прапора? (фото)

Низку патріотичних і мистецьких заходів провели у Каневі із нагоди Дня Незалежності України та Дня…

10 години ago

Після понад дворічного полону додому повернувся військовий із Степанецької громади (фото)

24 серпня у День Незалежності на Степанецьку громаду чекало ще одне важливе свято – додому…

12 години ago

Відійшла у вічність відома канівчанка, науковиця Віра Куценко

Сьогодні, 22 серпня відійшла у вічність відома канівчанка Куценко Віра Іванівна. Про це повідомляє Kanos із посиланням…

3 дні ago