Канівським міськрайонним судом Черкаської області засуджено, двох уродженців Запорізької області та уродженця Хмельницької області, які у селі Горобіївка Черкаського району у квітні 2021 року підібрали підхожі земельні ділянки в безлюдних та прихованих від сторонніх осіб місцях та  висадили насіння рослин коноплі і після їх сходів доглядали за ними.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Суд визнав винуватим 44-річного громадянина «К», який раніше був судимий, у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 310, ч. 3 ст. 309 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк до 5 (п’ять) років, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 (три) роки та 36-річного громадянина «П» і 40-річного громадянина «Р»  у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 310, ч. 3 ст. 309 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк до 5 (п’ять) років, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за повторне керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння канівчанин має сплатити штраф 34 000 грн.