У Степанецький ліцей, де до нового навчального року приступило аж 262 учні,1 вересня з привітаннями завітала директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Поздоровляючи навчальний заклад в особі його керівника Станіслава Яременка, Ольга Форостяна, насамперед, побажала усьому шкільному колективу міцного здоров’я, а також спокійного й безперешкодного навчального процесу: «Безпека і здоров’я дітей та вчителів – головний орієнтир у діяльності школи, тому я щиро зичу, щоб ваш навчальний рік минав лише в такому руслі».

У якості подарунку до свята Ольга Миколаївна презентувала школі сертифікат на суму 10 тис. грн., а також передала Станіславу Івановичу рюкзаки для першокласників, яких у Степанецькому ліцеї цьогоріч 19. Загалом же в ОТГ їх отримають 42 діток, які нині вперше пішли до школи.

Між іншим, вручення рюкзаків для першачків – ініціатива від благодійного фонду «МХП – громаді», що у 2020 році реалізовується на території присутності МХП у 16 регіонах України. В рамках неї передбачено вручити понад 5000 укомплектованих рюкзаків. Щодо Черкащини, то їх отримають близько 900 першокласників у 8 районах області.

– Це чудовий і корисний проєкт, адже йдучи до першого класу діти отримують не лише найнеобхіднішу канцелярію, а й зручну пляшку для води та рюкзак для спортивного чи змінного одягу. Переконана, що це відчутна підтримка для батьків першокласників! – додала Ольга Форостяна.

Коментуючи таку ініціативу, директор Степанецького ліцею зауважив, що допомога з боку МХП надзвичайно цінна та запросив на невеличку екскурсію й огляд «родзинок» навчального закладу. Отож, поки діти займалися на своїх перших уроках, Ольга Форостяна разом із головою Степанецької ОТГ Олександром Яременком, не порушуючи карантинних норм, відвідали спортивний зал, ресурсну кімнату, сучасну їдальню та, звичайно ж, громадську майстерню, відкриття якої відбулось днями.

«Я просто вражена рівнем школи! Це й відремонтований спортзал, і охайна їдальня, сучасні класи з інтерактивними комплексами, поле зі штучним покриттям, оновлена котельня. А ще безліч планів та перспектив! Степанецький ліцей – однозначно заклад, на який потрібно рівнятися, та якому може позаздрити будь-яка міська школа», – прокоментувала Ольга Миколаївна.

Зі свого боку Олександр Яременко наголосив, що надійною опорою для ліцею виступає саме підтримка сільської ради та підприємств МХП: «Розвивати дітей та молодь – наше головне завдання, адже за ними майбутнє. І ми вдячні, що в МХП розділяють ці цінності. Тим паче, оглянувши школу, ми реально бачимо куди вкладені кошти, які інвестує як місцевий бюджет, так і холдинг».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанцях відбулося урочисте відкриття громадської майстерні (фото).