Днями відбувся виїзний прийом громадян директора КНП «Канівський ЦПМСД» Наталії Горьової в Таганчанську ОТГ, на який завітало чимало жителів ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського ЦПМСД.

Багато питань було, які стосувалися подальшої роботи АЗПСМ села Таганча та й медицини вцілому. Мешканці Таганчі були занепокоєні опаленням амбулаторії та іншими питаннями.

На виїзному прийомі був присутній і голова ОТГ Лактіонов Олег, який запевнив, що в подальшому проблем з опаленням амбулаторії не буде. Наталя Василівна в свою чергу розповіла про подальший план роботи, відповіла на питання селян.

На пропозицію, Наталії Горьової, впровадити школи пацієнтів, громада відгукнулася позитивно, тож плануємо заняття. Також, Наталя Горьова, разом з головою ОТГ Олегом Миколайовичем відвідали ФП в с. Мельники та спланували подальшу сумісну роботу по покращенню надання медичних послуг.

Виїзні прийоми громадян Наталя Василівна запланувала і в інші ОТГ, щоб почути про можливі проблеми та пропозиції щодо роботи лікувально-профілактичних підрозділів КНП «Канівський ЦПМСД».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із міського бюджету виділили кошти на придбання тестів на грип та захисних костюмів.