У суді відповідатиме директор товариства, який підозрюється в протиправному заволодінні майном вартістю понад 10 млн грн, що належить засновникам з Німеччини.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування та направлено до Маньківського районного суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю, який, за версією слідства,  протиправно заволодів майном товариства, в тому числі часткою його засновників - п’яти громадян Федеративної Республіки Німеччина, шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів, що заподіяло останнім шкоду в розмірі більш як 10 млн 118 тис. грн.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ознаками злочинів, передбачених  ч. 3 ст. 206-2, ч. 3 ст. 358, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Варто відзначити, що за принципової позиції прокурорів збитки, завдані потерпілим громадянам Федеративної Республіки Німеччина, відшкодовано в повному обсязі, їх порушені права та інтереси поновлено в законному порядку.

Довідково: за вчинене кримінальне правопорушення, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що мешканцю Канівщини оголошено підозру за незаконну вирубку дерев.