Днями у боксерський клуб «Спарта» завітала директорка Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна аби особисто вручити чергову допомогу для юних боксерів – шлеми та рукавиці.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Розповідаючи під час зустрічі про діяльність клубу, його незмінний тренер Станіслав Маланчев відзначив, що нині тут тренується близько півтори сотні дітей віком від 8 років:

«Тренування проводимо починаючи з 16-00 щодня окрім вихідних на абсолютно безкоштовній основі. Діти приходять групами на різний час і таким чином кожен встигає потренуватися. Є в наших боксерських рядах і дівчата! Попри свою тендітність, вони теж вміють показати клас! Загалом же, серед випускників «Спарти» – чемпіони й призери як національного, так і світового рівня та більше 20 майстрів спорту. Словом, нам є ким пишатися!»

Зважаючи на те, що тренування в клубі для дітей безкоштовні, Станіслав Васильович не приховує, що періодично підтримки доводиться шукати серед спонсорів та бізнесу: «Одне з ключових питань – забезпечення дітей якісним спортивним екіпіруванням та інвентарем. І в цьому ми дуже вдячні нашому постійному партнеру й другу – Миронівській птахофабриці, що завжди йде назустріч і допомагає придбати необхідне».

У свою чергу Ольга Форостяна зауважила, що підприємство готове й надалі підтримувати такі важливі для молоді проекти.

«Я вражена історією й досягненнями «Спарти», однак ще більше мене вражає соціальна складова клубу, його доступність, адже діти тут тренуються безкоштовно. Це чудовий приклад корисної зайнятості дітей, можливостей для розкриття їх спортивного потенціалу та в цілому розвитку молоді! А піклуючись про молодь, ми інвестуємо в майбутнє нашого міста й загалом України!», – зауважила директорка підприємства.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 18 людей, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «Село. Кроки до розвитку» обрав переможців з Черкащини та Вінниччини.