Прокуратурою Черкаської області за результатами розгляду матеріалів обґрунтованого висновку Національного агентства з питань запобігання корупції  06.11.2019 внесено відомості до ЄРДР за фактом умисного неподання колишнім працівником управління патрульної поліції в місті Черкаси Департаменту патрульної поліції Національної поліції України декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби  прокуратури Черкаської області.

Установлено, що інспектор патрульної поліції, будучи звільненим зі служби в органах Національної поліції України, умисно не подав при звільненні з посади декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави, чим порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції».

У подальшому, незважаючи на отримане від НАЗК відповідне повідомлення,  умисно не подав зазначену декларацію у передбачений законодавством строк.

Проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено слідчим територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві.

Наразі процесуальним керівником прокуратури Черкаської області надано низку вказівок, спрямованих на встановлення фактичних обставин події, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного й неупередженого процесуального рішення.

Довідково: за вчинене кримінальне правопорушення особі загрожує покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до відповідальності притягнули колишнього працівника УДСНС України, який несвоєчасно подав декларацію.