Атлантичні циклони SIRO і RUDI, які рухаються по північних широтах Європейського континенту, цього тижня забезпечать дещо підвищений температурний фоні на Черкащині.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

У нічні та ранкові години посилений приток тепла сприятиме утворенню туманів, місцями спостерігатиметься ожеледиця. Всередині тижня на Черкащину чекає невеличке похолодання. Нічна температура знову знизиться до 2-4º морозу, а денна ледве буде дотягувати до 1-3º тепла.

Наприкінці тижня в наш регіон прорвуться атмосферні фронти, тож чекаємо на періодичні невеликі опади, причому дощ може переходити у мокрий сніг та сніг. Посилений вітер додаватиме дискомфорту. Температурний фон коливатиметься від 1º морозу до 3º тепла. Тобто продовжить панувати така собі «європейська» зима і температурний фон відповідатиме більше кінцю листопада.

За синоптичними розрахунками, на похолодання можна розраховувати після 20 грудня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поступове потепління та відсутність суттєвих опадів прогнозують метеорологи на Черкащині.