Днями заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Наталія Краєва побувала з робочим візитом у Яблунівському старостинському окрузі Канівської територіальної громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Захід проведено у співпраці з Тамарою Лупиною, головним спеціалістом Канівського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України у Черкаській області.

У ході спілкування із Валентиною Береговою, старостою Яблунівського старостинського округу, було обговорено низку питань, зокрема про створення віддаленого робочого місця та організації прийому громадян.

Наталія Краєва презентувала послуги служби зайнятості для роботодавців та населення. Наголосила присутнім на можливостях отримання послуг за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості.

«Нині активно використовуються такі сервіси як «Електронна черга», «Електронний кабінет шукача роботи», «Електронний кабінет роботодавця». Служба зайнятості пропонує одну з найбільших баз даних вакансій по всій Україні, які оновлюються онлайн», - розповідає фахівчиня служби зайнятості.

Наталія Краєва надала роз'яснення з питань законодавства про зайнятість, індивідуальні консультації жителям Яблунева щодо ситуації на ринку праці, можливостей працевлаштування та отримання інших послуг служби зайнятості.

Подібні робочі візити триватимуть і надалі, адже дозволяють інформувати населення та роботодавців про можливості державної служби зайнятості, особливо сільських жителів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у канівському центрі зайнятості відбулося засідання жіночого клубу «Гармонія».