Днями відбулося засідання постійної комісії Канівської районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської районної ради.

На засіданні комісії, яке відбулося під головуванням очільника комісії Володимира Пилипенка, були запрошені депутати районної ради, головний лікар Канівської ЦРЛ, директор ДЮСШ «Колос», та представники з відділу освіти, молоді, спорту та культури Канівської РДА, територіального центру соціального обслуговування та управління праці та соціального захисту населення.

Депутати розглянули та погодили ряд важливих питань: виділення коштів для фінансування ДЮСШ «Колос» (для виплати заробітної плати); виділення додаткових коштів з районного бюджету, для підготовки фельдшерських пунктів с. Потапці та с. Піщальники, а також забезпечення інвалідів і дітей-інвалідів технічними засобами та лікарськими засобами та інші.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ викрила на Черкащині махінації із держмайном, внаслідок якої бюджет недоотримав 3 млн.грн.