Видатки на заробітну плату для працівників комунального підприємства «Водоканалізаційне господарство» зростуть цього року майже на 3 млн.грн.

Про це стало відомо у ході сьогоднішнього розширеного засідання виконавчого комітету, інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Так, під час обговорення  питання зростання тарифів на послуги із водопостачання та водовідведення, очільник бюджетної комісії міськради Володимир Коржов поцікавився стосовно рівня зростання фонду заробітної плати на підприємстві.

У відповідь пролунала інформація, що лише за січень поточного року фонд заробітної плати зріс на 75 тис. грн. Відтак, за попередніми підрахунками, до кінця року видатки на виплати заробітних плат працівникам комунального підприємства становитимуть орієнтовно 9,5 млн. грн. Для порівняння, у минулому році фонд заробітної плати КП «Водоканалізаційне господарство» становив 6,9 млн.грн.

Середня заробітна плата по комунальному підприємству на 2017-ий рік запланована орієнтовно у розмірі 5 100 гривень.

Однак, слід врахувати, що у відповідних цифрах (ред.: видатки на виплату заробітної плати на 2017-й рік) не враховане збільшення заробітної плати управляючого персоналу, заробітна плата якого автоматично збільшиться у відсотковому співвідношенні за заробітною платою директора підприємства.

Наразі ж, по інформації міських чиновників, контракти із керівниками міських комунальних підприємств ще не підписані, відтак останні, поки, отримують заробітну плату за старим розрахунком.