Із нагоди ювілейної дати – 40-річчя створення футбольної команди «Росава» у Степанецькому будинку культури днями відбулися урочистості.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Відзначимо, що лише деякі із гравців та вболівальників пам’ятають приблизну дату створення команди. Місцеві дослідники історії футбольної команди «Росава» вказують на час заснування команди – це 70-ті роки.

Нагадав про славні моменти команди перегляд футбольного матчу за 1991 рік між командами Степанецької «Росави» та «Колос» - Нетеребки Корсунь-Шевченківського району на першість Черкаської області, який транслювався в Степанецькому будинку культури напередодні свята.

Матеріали про виступи та здобутки клубу колекціонує колишній гравець та перший президент нинішнього ФК «Росава» Віктор Сурмач. За 40 років свого славетного шляху футбольна команда виграла багато матчів, чемпіонатів та кубків.

Привітали ФК«Росава» з 40-річним ювілеєм президент футбольного клубу Олександр Яременко, ексдиректор ФК «Росава» Володимир Когус та побажали гравцям, ветеранам та шанувальникам футболу здоров’я, завжди бути у формі, життєвого позитиву та як найбільше перемог під мирним небом України. Святкування ювілею закінчилося на стадіоні «Маракана» переглядом футбольного матчу та розіграшем спортивної лотереї.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що команди із різних міст України змагалися у турнірі із футболу пам’яті Героїв АТО.