Народний депутат від Канівщини Геннадій Бобов оприлюднив звіт за підсумками своєї діяльності на окрузі протягом першого півріччя 2017-го року.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію народного обранця в соціальних мережах.

Відтак, за сприянням депутата Копіюватський ФАП вдалося забезпечити медичним обладнанням та інвентарем, а для Копіюватської сільської ради було придбано ноутбук. Також з нагоди відзначення Дня перемоги у Канівський клуб-музей «Ветеран» було придбано необхідні меблі.

Як зазначається у звіті, одним із пріоритетних напрямків роботи Геннадія Бобова є забезпечення якісної освіти та розвитку спорту на окрузі, що знаходить своє вираження і в благодійних ініціативах народного обранця. Так, у Мартинівський НВК за сприяння депутата було придбано спортивну форму та інвентар. Окрім цього, було забезпечено обладнанням, необхідним інвентарем та проведено ремонтні роботи у медичних та освітніх закладах Катеринопільського, Городищенського, Лисянського, Тальнівського, Корсунь-Шевченківського районів.

Загалом, за перше півріччя поточного року у громадську приймальню нардепа надійшло 577 звернень, найбільше – із Канівського району. Також за відповідним період Геннадій Бобов підготував 5 законопроектів.