Під час зустрічі із представниками преси голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко прозвітувався за майже три місяці перебування на посаді та зазначив, що про його відставку не може бути мови.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Прочерк».

Голова держави Володимир Зеленський 31 липня представив нового голову ОДА та закликав дати йому час розібратися в проблемах регіону, а вчора деякі ЗМІ посилаючись на власні джерела поінформували, що вже можлива відставка Ігоря Шевченка.

«Є президент, який мене призначив і ви всі знаєте, де він був ці дні. В Японію я не їздив за відставкою. Сюди він також не прилітав. Я вже звик, що тут «звільняють» губернаторів щотижня. Мої колеги, які були тут до мене, казали, що це добра традиція», – зауважив Шевченко, зазначивши, що це питання його вже веселить.

Загалом, ділячись враженнями від першого часу перебування на посаді зазначив, що певний шок був, хоч з іншого боку, нічого нового не було.

«Вважаю, що мені постачило, бо колектив тут зустрів мене тепло, надавали якісну допомогу. Президент дав всі важелі впливу, не було таких питань, щоб були непорозуміння тощо. Просто я не така публічна людина і спілкування з пресою було стресом. Це увага до родини, до мого минулого… А адмініструвати чи бізнес, чи державні установи... Якщо правильно все розставити, то процедура і алгоритми схожі», - резюмував Ігор Шевченко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в очільника області з’явилася нова радниця – голова громадської організації.