Днями у Черкаській ОДА створили координаційну раду з питань дотримання законодавства у сфері ведення лісового господарства в Черкаській області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Романа Боднара.

«Розповідають, що на Черкащині вже прижився вислів: «Хочете заговорити питання - створіть робочу групу чи раду». Сподіваюся повернути довіру та ефективність такого інструменту. Бо ця проблема не може і не буде обмежуватися бюрократичними зборами. Плануємо виїзди по всій області.

Голова ради - заступник голови Черкаської ОДА Юрій Безщасний. У її складі екологи, правоохоронці, представники контролюючих органів.

Управління запобігання та виявлення корупції Черкаської ОДА розпочали предметну підготовку матеріалів, збір інформації. В тому числі і діяльності деревообробних підприємств, по-іншому - лісопилок.

Якщо знаєте факти несанкціонованої вирубки лісу - інформуйте. Всі ті повідомлення, які вже отримали, опрацьовуємо.

Бачив деякі повідомлення в соцмережах про нібито «тиск на підприємців». Ми готові підтримати кожного і захистити кожного, хто працює по закону. Це питання не політики, а збереження лісу Черкащини», - зауважив у своєму дописі голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом неналежного ремонту дороги.