На розгляд депутатів Канівської районної ради на останньому у цьому році черговому сесійному засіданні виносять звіт голови райради Олега Лактіонова.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень Канівської районної ради.

Відповідно до тексту документу, із листопада минулого року по грудень 2018-го року до районної ради на особистий прийом до голови та керуючого справами  районної ради звернулося 16 громадян.

Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях протягом 2018 є  питання соціального захисту населення (виплата матеріальної допомоги), оформлення земельних ділянок учасникам АТО, забезпечення транспортного сполучення, діяльності органів місцевого самоврядування та інші.

Протягом звітного періоду  головою районної ради проведено 42  виїзних прийомів громадян в усі без винятку сільські ради району. За звітний період до районної ради надійшло 7 інформаційних запитів, на які  своєчасно надано відповіді.

За звітний період до районної ради надійшло  1105 листів від органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, підприємств та організацій різних форм власності.

Загальна кількість вихідної кореспонденції склала 307 листів. За звітний період підготовлено та видано  53 розпорядження з  питань основної діяльності районної ради та 105 з кадрових питань.

Так, у звітному періоді до райради надійшло 18 депутатських запитів. Зокрема,  депутатами порушувались питання стану ремонту автодоріг у районі, стану об’єктів соціальної сфери та їх ремонтів, пасажирських перевезень;

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що районні депутати збираються на сесію наприкінці грудня.