У громадах Черкаського району активно ведеться діяльність з організації відправки гуманітарної допомоги населенню у області, де тривають бойові дії та для потреб ЗСУ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаської районної державної адміністрації.

Сміла - відправили 12 тонн продуктів харчування, теплого одягу, постільної білизни, матраців, ліків та засобів медичного призначення до Києва, Харкова та Білої Церкви.

Корсунь-Шевченківський - відправили гуманітарну допомогу, а саме: продукти харчування, теплі речі, ковдри, матраци, памперси, шкарпетки до Василькова.

Канів - відправили до Києва для ЗСУ тричі по 3 тонни продуктів харчування та для населення Харкова продукти харчування, одяг, ковдри вагою близько 3 тонн.

Чигирин - відправили до Харкова, Києва близько 2 тонн гуманітарної допомоги: продуктів харчування, одягу, побутової хімії, та продукти харчування в Оршанець.

Мліїв - від початку війни відправили для потреб ЗСУ до 10 тонн гуманітарного вантажу - продуктів харчування (консервація, овочі, цукор, тушонка, випічка), одяг, засоби особистої гігієни, ліки, ліхтарі.

Ліплява - відправили до Харкова близько 3 тонн гуманітарної допомоги: продукти харчування, одяг, засоби особистої гігієни, а також продукти харчування для КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

Леськи - зібрано більше 10тонн овочів, 2 тис. банок овочевої консервації, 576 банок м'ясної консервації, одяг,взуття, постіль. Є постійні відправки допомоги на військові частини України, в гарячі точки, постраждалим, та бійцям ЗСУ, солдатам, які тримають оборону міст нашої держави.

Тернівка - відправили гуманітарну допомогу у Запорізьку область для працівників Запорізької АЕС загальною вагою близько 10 тонн.

Степанці - відправили три автомобілі з гуманітарною допомогою до Херсону.

У кожній громаді району від початку війни оголошено збір продуктів харчування, медикаментів та речей першої необхідності для тероборони та військових. Жителі населених пунктів району активно займаються приготуванням їжі, яку передають на блок-пости та у військові частини. Постійно готуються гарячі комплексні обіди та випічка. Щоденно в'яжуться маскувальні сітки та передаються за призначенням.

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять, їжа та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, дитина та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що дітям до 1 року у Канівській громаді видають допомогу у вигляді памперсів та вологих серветок.