Один із напрямів роботи Фонду «МХП – Громаді» – екологія, тож нещодавно представники організації уклали угоду із садовим центром «Деметра», де планують закупити саджанці у межах проєкту «Зелена планета з МХП» для громад на територіях присутності МХП.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Фонд «МХП – Громаді».

Розплідник «Деметра» спеціалізується на вирощуванні плодово-ягідних та хвойних дерев, знаходиться в центрі України, тому звідси зручно доправляти замовлення в усі регіони нашої присутності. Як розповів директор Центру Максим Бунін, «Деметра» має власні 8 га землі, де вирощує різні види рослин, серед них близько 90 сортів яблунь та понад 50 сортів груш.

«Ми вже розпочали роздачу саджанців тим, хто реєструвався та подавав заявки. Перші саджанці вже приїхали в Миронівку, Мирне та Яготин на Київщині, а також на Канівщину у Черкаській області. У межах проєкту «Зелена планета з МХП» усім зареєстрованим громадам найближчим часом ми доставимо близько 16 400 саджанців:  яблуні - 2 400 шт; волоські горіхи - 2 000 шт;  черешні - 1850 шт; ялівці - 2 720 шт; туї - 3 900 шт; липи - 2 170 шт; ялини - 1340 шт.  Цифри вражають! І наближують нас до здійснення мрії – зеленої планети!», - зазначено у повідомленні Фонду.

На зображенні може бути: їжа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: природа

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та дерево

На зображенні може бути: фрукт та природа

На зображенні може бути: фрукт та природа

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для працівників Миронівської птахофабрики організували екскурсію у Полтаву (фото).