Черкащина продовжує знаходитися у зоні атмосферних фронтів з півдня. Найближчої ночі очікується перерва в опадах, підвищена вологість та вихолоджування приземного повітря сприятимуть утворенню місцевих туманів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Завтра вдень з наближенням чергового атмосферного фронту, пройдуть дощі, місцями прогримлять грози. Температурний фон дещо знизиться, але поки що залишиться в межах літніх значень. Температура вночі +9..+11º, вдень +19..+21º.

Середа - п’ятниця очікуються більш прохолодними та з окремими грозовими дощами. Температура вночі +6..+11º, вдень +15..+20º. За попередніми оцінками, у вихідні погода стабілізується, знову дещо потепліє.

З настанням літнього сезону активізувалися і небезпечні атмосферні явища: грози, інтенсивні зливи, шквали, град. Гроза може тривати 4-8 годин. Бувають випадки ураження людей блискавкою. Небезпека блискавки полягає в тому, що вона вражає не тільки об’єкти, в які потрапляє, але і ті, які знаходяться поряд.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за вихідні COVID-19 виявили лише у двох мешканців Канівщини.