Метеорологічну зиму, а це, коли середньодобова температура нижче 0º, відтерміновує домінування атлантичного тепла.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Погода залишається мінливою: коливанням температури, атмосферного тиску та опадами у різних фазах. Але зміни характеру погоди поки не забезпечують зміну сезонів. Волога прохолодна, часом вітряна погода може збільшувати ризик застудних захворювань.

Після невеликого морозу 0-2º найближчої ночі, завтра прогнозуємо достатньо теплий день 8-10º. Проте в ніч на суботу атмосферний фронт із заходу принесе на Черкащину опади у вигляді дощу та мокрого снігу, посилиться північно-західний вітер.

У вихідні за атмосферним фронтом пошириться більш прохолодне повітря, температура поступово знизиться вночі 2-7° морозу, вдень близько 0°. Скрізь хмари проглядатиме сонце, опадів не чекаємо.

А вже з понеділка розпочинається «ера циклонів». Три атмосферних вихори один за одним перетинатимуть наш регіон. То ж до коливань температури повітря, атмосферного тиску додадуться дощі, мокрий сніг, ожеледні явища.

За довгостроковим прогнозом, грудень 2021 очікується дещо теплішим звичайного (0,9° морозу при нормі 1,8° морозу) та з опадами в межах норми (40 мм).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що синоптики повідомили, коли на Черкащину прийде зима.