На Черкащині підлітки 12-15 років розгорили Монастирищенський машинобудівний завод. Охоронці спіймали 6 осіб, коли ті трощили електрощитові підприємства в зачиненому цеху. Ще трьох зловмисників знайшли на даху заводу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Gazeta.ua».

«Загальна сума збитків – близько 500 тисяч гривень. Вандали добре знали, коли можна починати трощити. О 17:00 робітники вимкнули щитову з електронапругою, о 18:00 охоронці обійшли територію заводу. Все було спокійно. А вже о 19:10 налетіла банда, яка нищила на своєму шляху все. Вони явно не на шматок хліба собі крали. Я ще не знаю, кому вигідно розтрощити ковальсько-штампувальний цех», - зауважив директор підприємства Володимир Трохимчук.

Директор говорить, що підприємство відновить свою роботу не швидко.

«Треба думати, де брати гроші на відновлення. Надії на те, що збитки відшкодують батьки затриманих немає. Звісно, буде слідство й суд, але це триватиме довго. До того ж майже всі вони із неблагополучних родин. Їм просто ніде взяти ці гроші», - резюмував очільник заводу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 15-річного жителя Ліплявого вдарило струмом під час спроби зробити селфі на опорі електропередач.