Стипендіальна комісія навчального закладу озвучила імена студентів, які отримали стипендію від канівського нардепа  Владислава Голуба у січні.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Канівського вищого професійного училища у Facebook.

За рішенням стипендіальної комісії, за активну участь в навчально-виховному процесі, за високі досягнення в навчанні, за підтримку іміджу професійної освіти та активну життєву позицію іменними стипендіями від народного депутата Владислава Голуба у січні 2019 року відзначено наступних учнів: Івана Синенка, Сергія Бахімова, Андрія Олійника, Костянтина Скляренка та Галину Омельяненко.

«Також, навчальний заклад надихнула підтримка професійної освіти паном Владиславом, у вигляді виділення коштів на придбання музичного обладнання, і, на продовження цієї роботи, за власні кошти було придбано звукорежисерський пульт та 2 сучасних радіо мікрофони, що буде сприяти якісному проведенню різноманітних заходів», - зазначено у пості навчального закладу.

Світлина від Канівське Вище Професійне Училище.

Світлина від Канівське Вище Професійне Училище.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівському ВПУ озвучили імена студентів, які отримали стипендії від нардепа.